Hakkımızda

Sundugu ürün gamı ve hizmetlerle çalıstıgı sanatçı ve firmaların memnuniyetini ön planda tutan, partnerleri ile iliskilerini sürekli gelistiren, çalısanlarının gelisimine önem veren, modern yönetim teknikleri ile yönetilen gelisimlere açık bir firmadır.

2008 yılında Murat Kınay tarafından kurulan KINAY PRODUCTION, bugüne kadar pek çok sanatçının ve albümün basarısında yer almıstır.

Kınay Production olusumundan önce de sanatçılar ile sanata yeni baslayan genç yetenekleri ortak bir platformda bulusturmayı amaç edinen usta ve çırak organizasyon ile birçok etkinlik gerçeklestirmis olup “Sen de Katıl Kendini ifade et” anlayısı ile genç yetenekler ile bir çok etkinlik ve atölye çalısmaları düzenlemistir. 2006 Yılında olusturdugu Usta ve Çırak Kültür Merkezi’nde sanatın bir çok alanında atölyeler olusturmus olup “Ustalara Saygı Günleri” düzenlemistir.

KINAY PRODUCTION birçok sanatçı ile birçok projede yer aldıgı gibi aynı zamanda “Reaggae Fest” ve “Gezgin Fest” gibi festivallere de imza atmıstır.

Suan aktif olarak; Manus BabaKetiFaçaİrem DerlenKahraman Deniz gibi isimlerle basarılara imza atan Kınay Production’ın daha önce birlikte çalıstıgı isimlerden bazıları ise su sekildedir.

Ozlem BulutJiletMabel MatizOzdemir ErdoganAli AltayIsmail YKOlcay BayırLüleburgaz Trockyablues

KINAY PRODUCTION bundan sonraki sürecte de yeni projeler ile gündeme damga vuracak isler yapmaya devam edecektir.