Hakkımızda

Sunduğu ürün gamı ve hizmetlerle çalıştığı sanatçı ve firmaların memnuniyetini ön planda tutan, partnerleri ile ilişkilerini sürekli geliştiren, çalışanlarının gelişimine önem veren, modern yönetim teknikleri ile yönetilen gelişimlere açık bir firmadır.

2008 yılında Murat Kınay tarafından kurulan KINAY PRODUCTION, bugüne kadar pek çok sanatçının ve albümün başarısında yer almıştır.

Kınay Production oluşumundan önce de sanatçılar ile sanata yeni baslayan genç yetenekleri ortak bir platformda buluşturmayı amaç edinen usta ve çırak organizasyon ile birçok etkinlik gerçekleştirmiş olup “Sen de Katıl Kendini ifade et” anlayışı ile genç yetenekler ile bir çok etkinlik ve atölye çalışmaları düzenlemiştir. 2006 Yılında oluşturduğu Usta ve Çırak Kültür Merkezi’nde sanatın bir çok alanında atölyeler oluşturmuş olup “Ustalara Saygı Günleri” düzenlemiştir.

KINAY PRODUCTION birçok sanatçı ile birçok projede yer aldığı gibi aynı zamanda “Reggae Fest” ve “Gezgin Fest” gibi festivallere de imza atmıştır.

Suan aktif olarak; Manuş BabaKetiFaçaİrem DerlenKahraman Deniz gibi isimlerle basarılara imza atan Kınay Production’ın daha önce birlikte çalıştığı isimlerden bazıları ise su sekildedir.

Özlem BulutJiletMabel MatizÖzdemir ErdoğanAli Altay, İsmail YKOlcay BayırLüleburgaz Trockyablues

KINAY PRODUCTION bundan sonraki süreçte de yeni projeler ile gündeme damga vuracak işler yapmaya devam edecektir.