Müzisyenler İçin Web sitesi

Bandzoogle size çevrimiçi varlığınızı güçlendirecek bir platform sunar . Grup web sitesi aracılığıyla hayranlarınızla etkileşim kurabilir, müziğinizi paylaşabilir, sizinle ilgili en çok neyi sevdiklerini öğrenebilir ve onlarla ilişki kurabilirsiniz. Bandzoogle, basitleştirme ve genişletme prensibi üzerine çalışır. Bir grup web sitesi bulmak ve çevrimiçi varlığınızı büyütmek için dahil yöntemleri basitleştirir. 

 • Kullanımı kolaydır.
 • Bir grup için kritik verilere odaklanır.
 • Müzisyenlerin ürünlerini kolayca pazarlamasını sağlar.
 • Bu online varlığını güçlendirir .
 • İnanılmaz web siteleri oluşturmanıza olanak tanır.
 • Herhangi bir kodlama dili hakkında önceden bilgi gerektirmez.
 • SEO ile ilgilenir.
 • Oluşturulan siteler cep telefonu uyumludur .
 • Sürükle ve bırak işlevi vardır.
 • Çok duyarlı müşteri desteğine sahiptir.
 • Veri toplama araçlarıyla birlikte gelir .
 • Üyeler ücretsiz bir alan adı alır.
 • Takvim ve paylaşım seçenekleri gibi bir dizi seçenekle birlikte gelir.

Bir müzisyen veya grup olarak, müziğinizi geliştirmenin ve kitlenizi büyütmenin en iyi yolu içeriğinizi tanıtmaktır . İnsanlar şarkılarınıza ne kadar kolay erişirse, kariyeriniz de o kadar hızlı büyür. Hayranlarınızın sizinle ve bestelerinizle etkileşime girebileceği profesyonel bir platform oluşturmak, onları tanımanın en iyi yollarından biridir.

Bandzoogle, bir sanatçıya becerilerini kodlama bilgisine sahip olmadan profesyonel web sitelerini tasarlama konusunda nadir fırsat veren en inanılmaz web sitesi oluşturucularından biridir.

Bu kapsamlı site oluşturma platformu, gerekli her şeye sahip olduğunuzdan emin olarak çevrimiçi varlığınızı korumanıza olanak tanır. Bandzoogle ücretsiz gelmese de, diğer web hosting şirketlerini çok geride bırakan en cömert tekliflerden bazılarına sahiptir. Ayda sadece birkaç dolar ödersiniz. Ayrıca çok daha ucuz ve dolayısıyla birçok sanatçı için uygun fiyatlı yıllık paket var.

Bandzoogle’ın temel özellikleri

Bandzoogle’ın beraberinde getirdiği pek çok dikkate değer özellik var. Tüm bunlar, herhangi bir kodlama bilgisi olmadan web sitenizi geliştirmenize yardımcı olacak bir dizi araç içerir . 

1. Dikkat çekici şablonlar.

Bandzoogle, sizi şaşırtacak şablonlarla birlikte gelir. Bir hesap oluşturduktan sonra, çoğu müzik türünü kapsayan 50’den fazla şablona erişebileceksiniz .

2. Sürükle ve bırak

Bu, çoğu sanatçının Bandzoogle’ı başka bir web oluşturma arayüzüne tercih etmesinin ana nedenlerinden biridir. Ayrıca bir kodlama bilgisine gerek olmadığı kılan özellik Bandzoogle ile bir grup web sitesi oluştururken. Arayüze eriştiğinizde, çalışmanız sitenize eklemek istediğiniz her şeyi sürükleyip bırakmak olacaktır.

3. Sitenizi mobil uyumlu 

Bandzoogle web oluşturma arayüzü ile grup web sitenizi oluşturduktan sonra, bir cep telefonu üzerinden erişildiğinde otomatik olarak ayarlanabilecektir . Bu nedenle hayranlarınız, web sitenizdeki gelişmeleri gözlemlemeleri veya konser biletlerinizi satın almaları için bir PC’ye ihtiyaç duymazlar. Bu, sitenize herhangi bir yerden erişebilecekleri anlamına gelir. 

4. Sosyal medya entegrasyonu

Bandzoogle sayesinde çeşitli sosyal medya platformlarınızla entegre olmakta zorlanmayacaksınız. Bunun nedeni, web sitesi oluşturucunun videolarınızı, resimlerinizi ve müziklerinizi twitter tutamacınızla, Facebook sayfanızla ve Instagram hesabınızla birkaç dakika içinde paylaşmanıza izin vermesidir.

5. Fan posta listesi araçları 

Müziğinizi pazarlamanın en iyi yollarından biri e-posta listelemektir. Burada önemli sayıda hayran e-postası alırsınız. Bu posta listesi, hayranlarınızın etrafınızda olup bitenlerden haberdar olmasını amaçlıyor . 

Bandzoogle, e-posta kayıt formları ekleyebileceğiniz bir bölümle birlikte gelir. Bu formlar haberlerinizi almak isteyen hayranlar içindir. Bu, e-posta listenizi anında büyütmenizi sağlayacaktır. Bir e-posta listesi, programlarınızı ve diğer bilgileri hayranlarınızla paylaşmanıza olanak tanır. Ayrıca haber bültenlerini ne sıklıkta takip etmek istediğinize bağlı olarak haftalık, aylık veya üç ayda bir paylaşabilirsiniz. Bu, birçok sanatçı tarafından harika bir takip elde etmek için kullanılan bir yöntemdir.

6. Bir takvim seçeneği

Hayranlarınıza belirli özel etkinlikler ve bilet almalarını veya sizi desteklemek için gösterilmelerini sağlamak amacıyla nerede gerçekleşeceklerini hatırlatmaya devam etmeyi amaçlamaktadır. Bandzoogle, en önemli tarihleri kolayca oluşturabileceğiniz ve hayranların görmesi gereken önemli etkinlikleri ekleyebileceğiniz bir takvim seçeneğiyle gelir . Bu, hayranlarınızın her zaman konserlerinize kaçırmadan gelmelerini sağlamanın en iyi yoludur.

7. Web siteniz için ücretsiz bir alan adı.

Her sanatçı, web sitesi için bir alan adı gerektirir. Diğer web sitesi servis sağlayıcıları, tek bir alan için inanılmaz bir ücret alır. Bandzoogle ise üye olduğunuz sürece size ücretsiz bir .com alanı verir. Bu, web sitenizi ve kişilerinizi ve hayranlarınızı, yalnızca bir marka olarak görmeye başlar ve sadece yaklaşmaya çalışan başka bir sanatçı değil. Böyle bir tekliften yararlanabilir ve .com alan adı olan bir adresle gelen avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

8. Veri toplama araçları

Bandzoogle web oluşturucu tarafından web sitenize entegre edilen veri toplama araçları çok önemlidir. Bu özellik, hayranlarınızın kim olduğunu, nereden geldiğini ve web sitenizde en çok ilgilerini çeken şeyleri söyleme eğilimindedir. Bu tür bilgilerle, tam olarak istediklerine daraltabileceksiniz. Ayrıca hayranlarınızın çoğunun nereden geldiğini ve kalenizi bildiğini de bileceksiniz.

9. SEO 

Bu platform , arama motorlarında iyi sıralanmanızı sağlayacak Arama Motoru Optimizasyonu özellikleri ile birlikte gelir . Bunun amacı, googles ilk sayfasında görünme şansınızı en üst düzeye çıkarmak için müzisyenlere en iyi anahtar kelimeyi sağlayarak sağlamaktır. Bu da, yeni hayranlar çekme ve böylece müziğiniz için çok daha büyük bir kitle oluşturma şansınızı en üst düzeye çıkaracaktır.